Mardin Saha Denetimi Eğitim Modülü (Sadem) 2. Tur Eğitimleri Mart 2017

14 Mar 2017 0 comment
(0 oy)

Mardin Halk Sağlığı Müdürlüğü olarak önceliğimiz ilimizde birinci basamak sağlık hizmetlerinin ulaşılabilirliğini ve kalitesini arttırmaktır. Bu kapsamda sunumun hazırlanmasında büyük katkısı olan Halk Sağlığı Müdür Yardımcımız Dr. Hidayet BAKAÇ İşyeri Hekimi Dr. Özgür BİLEK ve Aile Hekimliği İzleme ve Değerlendirme Şube Müdürlüğü koordinatörlüğünde Saha Denetimi Eğitim Modülü (SADEM) eğitimlerine Mardin Artuklu Üniversitesi Sosyal Tesisler ve Uygulama Otelinde başlanmıştır.

Açılış konuşmasını yapan Mardin Halk Sağlığı Müdür Yardımcısı Dr. Hidayet BAKAÇ kurum olarak sunulan sağlık hizmetlerinin kaliteli hale gelmesi ve tüm birimlerde değerlendirme yapılarak eksiklerin giderilmesi için gerekli çalışmaların yapılacağını ve bu hususta eğitimlerin devam edeceğini ve konunun sürekli olarak destekçisi olacağını belirtti.

Bu eğitimlerin düzenlenmesinde katkısı bulunan Mardin Halk Sağlığı Müdür Yardımcılarımız Dr. Özlem AKMAN YAZGAN, Ahmet DOĞAN ve Şube Müdürlerimize teşekkür ederek bu hususta eğitimlerin devam edeceği vurgulanmıştır.