Van Özel Gereksinimli Öğrenci Ve Aileleri İle Güzel Bir Gün Mayıs 2017

04 May 2017 0 comment
(0 oy)

Van Halk Sağlığı Müdürlüğü Gürpınar Toplum Sağlığı Merkezi Tarafından Toplum içinde Farkındalık Oluşturmak amacıyla Özel Kelebek Eğitim Merkezinin 31 özel gereksinimli öğrenci ve aileleri evlerinden alınarak İlimizin sosyal mekânları ve oyun salonlarında doyasıya eğlenerek güzel bir gün geçirdiler.
Van Halk Sağlığı Müdürü Dr. Yakup İmren; düzenlemiş olduğumuz sosyal kültürel faaliyetler kapsamında çocuklarımıza hayata dair güzelliklerin varlığını hissettirecek anlar yaşatmaya çalışıyoruz. Çocuklarımızın gönüllerince eğlendiklerini görmek ve buna vesile olmak bizim için mutluluk vericidir. Çocuklara ve ailelere yönelik bu tür etkinliklerin tekrarlanacağını belirten Dr. İmren programın hazırlanmasında emeği geçen Gürpınar Toplum Sağlığı Merkezi personellerine ve Özel Kelebek Eğitim Merkezi çalışanlarına teşekkür etti.
Etkinliğe katılan aile ile çocukları ile birlikte çok güzel bir gün geçirdiklerini, en az çocukları kadar eğlendiklerini ifade ederek bu aktivitelerin devam etmesini istediklerini söylediler.
Düzenlenen program toplu fotoğraf çekiminin ardından sona erdi.