Balıkesir 15 Temmuz Etkinlikleri Temmuz 2017

19 Tem 2017 0 comment
(1 Oyla)

Balıkesir Halk Sağlığı Müdürü Uzm. Dr. Refik BUDAK, Balıkesir İl Sağlık Müdürü Dr. Yasin YILMAZ ve Balıkesir Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreteri Op. Dr. Servet KOCAÖZ “15 Temmuz Demokrasi Zaferi Ve Şehitleri Anma” nöbetinde birlikte stant açıp nöbete katılan Balıkesir halkına “Sağlıklı Yaşam, Organ Bağışı ve Kızılay’ın Kan Bağış Kampanyası” hakkında bilgilendirmelerde bulunmuştur.

Ayrıca Sağlık Bakanlığı ve KIZILAY arasında yapılan “Kan Bağış Kampanyasına” destek için Balıkesir Halk Sağlığı Müdür Yardımcıları Çiğdem AYDINÖZ ve Uzm. Dr. Burcu HEKİM’in yanı sıra Balıkesir İl Sağlık Şube Müdürü Ayşe AKKAŞ KÜÇÜK “Kızılay Kan Bağış Aracına” ziyarette bulundular.

Bu kapsamda, Susurluk toplum sağlığı merkezi personeli, diğer kurum ve kuruluşlar ile halkın katılımıyla düzenlenen 15 Temmuz demokrasi ve birlik gününe istinaden yürüyüş tertip edilmiştir. Yürüyüş için toplum sağlığı merkezi personeli olarak 15 Temmuz 2017 tarihinde saat 11.00'de toplum sağlığı merkezi önünde toplanarak hep birlikte heykel meydanına gidilip yürüyüşümüze saat 11.15'de başlanmış olup ilçe stadı yönünde ilerleyip Adnan Menderes parkında yürüyüşümüz son bulmuştur.