Çorum Milli Birlik Ve Beraberlik İçin Sağlık Nöbetindeydik Temmuz 2017

30 Tem 2017 0 comment
(0 oy)

15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü Anma Etkinliklerine 13-14-15-16 Temmuz tarihlerinde Hürriyet Meydanı’nda kurulan sağlıklı yaşam aracımız ile destek verdik.

Halkımızın yoğun ilgi gösterdiği sağlıklı yaşam aracında, Halk Sağlığı Müdürlüğü çalışanları etkinliklerin 4 günü boyunca “Bu Gece ve her gece Vatan İçin Sağlık Nöbetindeyiz” sloganıyla gecenin geç saatlerine kadar görev yaptı.

Valiliğimizce organize edilen, kamu kurum ve sivil toplum kuruluşlarının katılımı ile 15 Temmuz Cumartesi günü saat 21.00’de gerçekleştirilen ve Valilik önünden Hürriyet Meydanı'na kadar süren "Milli Birlik Yürüyüşü"ne sağlık çalışanlarımız da aileleri ve bayrakları ile katıldı.

Binlerce kişinin katılımıyla yapılan yürüyüşte Halk Sağlığı Müdürlüğü çalışanları yürüyüş kortejinde “Çorum Halk Sağlığı Müdürlüğü” pankartı ile yerini aldı. Yürüyüş sonrasında devam eden etkinliklerde sağlık çalışanlarımız, Hürriyet Meydanı’ndaki sağlıklı yaşam aracında sabah ezanına kadar halkımıza hizmet vererek milli birlik ve beraberliğe Çorum halkı ile beraber coşkulu bir şekilde sahip çıktı.